- M E R K M A L -
Kettenqualität:
Kettenfarbe:
Material:
Ketten-Radversion: Ultra leicht - hard eloxiert
Ritzel-Version: Standard
Art der Kette: Ohne Dichtungen
Ketten AFAM: MX
Anzahl der Kettenglieder:
passend für:
| Item ID | 297215 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 3038456 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | |
| Content | 1 piece |
| Weight | 1879 g |
| Net weight | 1879 g |
| Dimensions | 382×284×52 mm |
SP 3038456 AFAM Chain Kit 428MX 14/51 Standard - Ultra-Light Hard Anodized Rear Sprocket passend fuer
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping