- M E R K M A L -
Kettenqualität:
Kettenfarbe:
Material:
Ketten-Radversion: Ultra leicht - hard eloxiert
Ritzel-Version: Standard
Art der Kette:
Ketten AFAM: XRR3
Anzahl der Kettenglieder:
passend für:
YAMAHA YZF-R3 ABS (RH07) 2015
YAMAHA YZF-R3 ABS (RH07) 2016
YAMAHA YZF-R3 ABS (RH07) 2017
YAMAHA YZF-R3 ABS (RH12) 2018
YAMAHA YZF-R3 ABS (RH12) 2019
YAMAHA YZF-R3 (RH12) 2020
YAMAHA YZF-R3 (RH12) 2021
| Item ID | 296849 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 3033195 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | |
| Content | 1 piece |
| Weight | 2349 g |
| Net weight | 2349 g |
| Dimensions | 382×284×52 mm |
SP 3033195 AFAM Chain kit 520XRR3 14/43 Reinforced - Ultra-light Hard anodized rear sprocket passend fuer YAMAHA YZF-R3
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping