Kugellager: 3
Dichtung: 2
passend für:
YAMAHA DT 125 1974
YAMAHA DT 125 1975
YAMAHA DT 125 1976
YAMAHA DT 125 1977
YAMAHA DT 125 1978
YAMAHA DT 125 1979
YAMAHA DT 125 1980
YAMAHA DT 125 1981
YAMAHA YZ 100 1981
YAMAHA YZ 125 1974
YAMAHA YZ 125 1975
YAMAHA YZ 125 1976
YAMAHA YZ 125 1977
YAMAHA YZ 125 1978
YAMAHA YZ 125 1979
YAMAHA TY 175 1975
YAMAHA TY 175 1976
YAMAHA TY 250 1974
YAMAHA TY 250 1975
YAMAHA TY 250 1976
YAMAHA TY 250 1977
YAMAHA TY 350 1985
YAMAHA TY 350 1986
YAMAHA IT 125 1980
YAMAHA IT 125 1981
YAMAHA IT 175 1977
YAMAHA IT 175 1978
YAMAHA IT 175 1979
YAMAHA TT-R 225 1999
YAMAHA TT-R 225 2000
YAMAHA TT-R 225 2001
YAMAHA TT-R 225 2002
YAMAHA TT-R 225 2003
YAMAHA TT-R 225 2004
YAMAHA TT-R 230 2005
YAMAHA TT-R 230 2006
YAMAHA TT-R 230 2007
YAMAHA TT-R 230 2008
YAMAHA TT-R 230 2009
YAMAHA TT-R 230 2010
YAMAHA TT-R 230 2011
YAMAHA TT-R 230 2012
YAMAHA TT-R 230 2013
YAMAHA TT-R 230 2014
YAMAHA TT-R 230 2015
YAMAHA TT-R 230 2016
YAMAHA TT-R 230 2017
YAMAHA TT-R 230 2018
| Item ID | 277733 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1127839 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | China |
| Content | 1 piece |
| Weight | 198 g |
| Net weight | 198 g |
| Dimensions | 127×119×30 mm |
SP 1127839 ALL BALLS Radlager-Kit passend fuer YAMAHA TY 350
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping