All Balls offers the Industry's most comprehensive line of bearing & seal kits, drive line and suspension kits. Whether you ride on or off road, ATV's or UTV's we have you covered with the bearings and drive line components you need to handle any abuse you can dish out!
- Lower rear shock bearing kit
- For a high quality renewing
- Contains all parts and seals for your bike
passend für:
YAMAHA YZ 65 2018
YAMAHA YZ 65 2017
YAMAHA YZ 65 2019
YAMAHA YZ 65 2020
YAMAHA YZ 65 2021
YAMAHA YZ 65 2022
YAMAHA YZ 65 2023
YAMAHA YZ 65 2024
YAMAHA YZ 65 2025
YAMAHA YZ 65 2026
| Item ID | 277430 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1107450 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | China |
| Content | 1 piece |
| Weight | 68 g |
| Net weight | 68 g |
| Dimensions | 111×121×27 mm |
SP 1107450 ALL BALLS Bottom Shock Absorber Bearing Kit passend fuer YAMAHA YZ 65
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping