Forged piston Vertex Yamaha YZF125R Ø51.97
passend für:
YAMAHA WR 125 R (DE07) 2009
YAMAHA WR 125 R (DE07) 2010
YAMAHA WR 125 R (DE07) 2011
YAMAHA WR 125 R (DE07) 2012
YAMAHA WR 125 R (DE07) 2013
YAMAHA WR 125 R (DE07) 2014
YAMAHA WR 125 X (DE07) 2009
YAMAHA WR 125 X (DE07) 2010
YAMAHA WR 125 X (DE07) 2011
YAMAHA WR 125 X (DE07) 2012
YAMAHA WR 125 X (DE07) 2013
YAMAHA WR 125 X (DE07) 2014
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2011
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2012
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2013
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2014
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2015
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2016
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2017
YAMAHA MT-125 (RE11) 2014
YAMAHA MT-125 (RE11) 2015
YAMAHA MT-125 (RE11) 2016
YAMAHA MT-125 ABS (RE11) 2015
YAMAHA MT-125 ABS (RE11) 2016
YAMAHA MT-125 ABS (RE29) 2017
FANTIC TZ170E CABALLERO 2014
FANTIC TZ170E CABALLERO 2013
FANTIC TZ170E CABALLERO 2012
FANTIC TZ170E CABALLERO 2011
FANTIC TZ170ER CABALLERO 2011
FANTIC TZ170ER CABALLERO 2012
FANTIC TZ170ER CABALLERO 2013
FANTIC TZ170ER CABALLERO 2014
FANTIC TZ170M CABALLERO 2011
FANTIC TZ170M CABALLERO 2012
FANTIC TZ170M CABALLERO 2013
FANTIC TZ170M CABALLERO 2014
FANTIC TZ170MR CABALLERO 2011
FANTIC TZ170MR CABALLERO 2012
FANTIC TZ170MR CABALLERO 2013
FANTIC TZ170MR CABALLERO 2014
HM LOCUSTA 125 2012
HM LOCUSTA 125 2013
HM LOCUSTA 125 2014
HM LOCUSTA 125 2015
HM CRE 125 BAJA 4T 2012
HM CRE 125 BAJA 4T 2013
HM CRE 125 BAJA 4T 2014
HM CRE 125 BAJA 4T 2015
HM CRM 125 DERAPAGE 4T 2012
HM CRM 125 DERAPAGE 4T 2013
HM CRM 125 DERAPAGE 4T 2014
HM CRM 125 DERAPAGE 4T 2015
FANTIC TZ170M CABALLERO 2015
FANTIC TZ170MR CABALLERO 2015
RIEJU 125 MARATHON PRO 2013
RIEJU 125 MARATHON PRO 2014
RIEJU 125 MARATHON PRO 2011
RIEJU 125 MARATHON PRO 2012
YAMAHA MT-125 ABS (RE29) 2018
YAMAHA MT-125 ABS (RE29) 2019
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2018
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2019
BETA RR 125 4T MOTARD LC 2020
YAMAHA YZF-R125 (RE11) 2015
YAMAHA YZF-R125 (RE06) 2010
YAMAHA YZF-R125 (RE06) 2009
YAMAHA YZF-R125 (RE11) 2014
YAMAHA YZF-R125 ABS (RE11) 2016
YAMAHA YZF-R125 (RE06) 2011
YAMAHA YZF-R125 (RE11) 2016
YAMAHA YZF-R125 ABS (RE29) 2017
YAMAHA YZF-R125 (RE06) 2012
YAMAHA YZF-R125 ABS (RE11) 2015
YAMAHA YZF-R125 (RE06) 2013
YAMAHA YZF-R125 (RE06) 2008
RIEJU 125 MARATHON PRO 2010
RIEJU 125 MARATHON PRO 2009
| Item ID | 288520 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1095373002 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 1 piece |
| Weight | 156 g |
| Net weight | 156 g |
| Dimensions | 109×111×57 mm |
SP 1095373002 VERTEX Replica Schmiedekolben passend fuer BETA RR 125 4T MOTARD
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping