All Balls offers the Industry's most comprehensive line of bearing & seal kits, drive line and suspension kits. Whether you ride on or off road, ATV's or UTV's we have you covered with the bearings and drive line components you need to handle any abuse you can dish out!
- Lower rear shock bearing kit
- For a high quality renewing
- Contains all parts and seals for your bike
passend für:
HONDA CR 125 R (JE01) 1994
HONDA CR 125 R (JE01) 1995
HONDA CR 250 R (ME03) 1995
HONDA CR 500 R (PE02) 1995
HONDA CR 250 R (ME03) 1994
| Item ID | 276555 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1039294 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | China |
| Content | 1 piece |
| Weight | 78 g |
| Net weight | 78 g |
| Dimensions | 100×121×22 mm |
SP 1039294 KIT STOSSDÄMPFERLAGER UNTEN FÜR CR125R 94-95, CR250R 94-95 , CR500R '95 passend fuer HONDA CR 250 R
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping