The kit contains the number of reinforced springs for your motocross or quad model.
passend für:
KAWASAKI GPZ 1100 (ZX1100E) 1995
KAWASAKI GPZ 1100 (ZX1100E) 1996
KAWASAKI GPZ 1100 (ZX1100E) 1997
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100C) 1990
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100C) 1991
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100C) 1992
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 1993
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 1994
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 1995
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 1996
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 1997
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 1998
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 1999
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 2000
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100D) 2001
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100G) 1998
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100G) 1999
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100G) 2000
KAWASAKI ZZR 1100 (ZX1100G) 2001
KAWASAKI ZZR 1200 (ZX1200C) 2002
KAWASAKI ZZR 1200 (ZX1200C) 2003
KAWASAKI ZZR 1200 (ZX1200C) 2004
KAWASAKI ZZR 1200 (ZX1200C) 2005
KAWASAKI GPZ 1100 (ZX1100E) 1998
KAWASAKI ZZR 1100 SPECIAL EDITION (ZX1100C) 1991
| Item ID | 280287 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1004304 |
| Manufacturer | PW |
| Manufacturing country | Japan |
| Content | 1 piece |
| Weight | 142 g |
| Net weight | 142 g |
| Dimensions | 185×101×14 mm |
SP 1004304 Kit Kupplungsfedern passend fuer KAWASAKI ZZR 1200
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping