NAKED yoke protector designed with elegant and minimalist shapes. We have several designs of yoke to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before you buy the yoke protector.
suitable for :
HONDA VFR800F 1998
HONDA VFR800F 1999
HONDA VFR800F 2000
HONDA VFR800F 2001
| Item ID | 233179 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 7498U |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 1380 g |
| Net weight | 880 g |
| Dimensions | 91×740×175 mm |
PUIG 7498U Naked Yoke Protector fitted for HONDA VFR800F Grau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping