NAKED yoke protector designed with elegant and minimalist shapes. We have several designs of yoke to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before you buy the yoke protector.
suitable for :
HONDA CBR900RR FIREBLADE 1999
HONDA CBR900RR FIREBLADE 1998
| Item ID | 233151 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 7436U |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 224×298×1 mm |
PUIG 7436U Naked Yoke Protector fitted for HONDA CBR900RR FIREBLADE Grau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping