RADIKAL yoke protector with aggressive and sporty shapes available in several colors: blue, red, gray and green (for Kawasaki models only). We have several designs of yokes to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before purchasing.
Key Contact
suitable for :
SUZUKI GSR600 2006
SUZUKI GSR600 2007
SUZUKI GSR600 2008
SUZUKI GSR600 2009
SUZUKI GSR600 2010
SUZUKI GSR600 2011
| Item ID | 233083 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 6991R |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 225×300×2 mm |
PUIG 6991R Radikal Yoke Protector fitted for SUZUKI GSR600 Rot
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping