RADIKAL yoke protector with aggressive and sporty shapes available in several colors: blue, red, gray and green (for Kawasaki models only). We have several designs of yokes to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before purchasing.
suitable for :
SUZUKI GSF650S BANDIT 2009
SUZUKI GSF650S BANDIT 2010
SUZUKI GSF650S BANDIT 2011
SUZUKI GSF650S BANDIT 2012
SUZUKI GSF650S BANDIT 2013
SUZUKI GSF650S BANDIT 2014
| Item ID | 233002 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 6946A |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 2×225×300 mm |
PUIG 6946A Radikal Yoke Protector fitted for SUZUKI GSF650S BANDIT Blau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping