Machined from a block of aluminum and anodized in seven different colors. Its design combines simplicity of lines and minimalism of racing character. This counterweight is a 40mm long model. There is a universal model and specific models for most motorcycles.
M12/125
suitable for :
SUZUKI GSX-R1000 2017
SUZUKI GSX-R1000R 2017
SUZUKI GSX-R1000 2018
SUZUKI GSX-R1000R 2018
SUZUKI GSX-R1000 2019
SUZUKI GSX-R1000R 2019
SUZUKI GSX-R1000R 2020
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2021
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2022
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2023
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2024
SUZUKI GSX-8R 2024
SUZUKI GSX-8R 2025
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2025
SUZUKI GSX-R1000 2021
SUZUKI GSX-R1000 2020
SUZUKI GSX-R1000R 2021
SUZUKI GSX-8R 2026
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA 2026
SUZUKI GSX-R1300 HAYABUSA SPECIAL EDITION 2026
SUZUKI GSX-8S 2023
SUZUKI GSX-8S 2024
SUZUKI GSX-8S 2025
SUZUKI GSX-8S 2026
| Item ID | 237542 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21625P |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 1660 g |
| Net weight | 1160 g |
| Dimensions | 532×630×95 mm |
PUIG 21625P Bar Ends Sport fitted for SUZUKI GSX-R1000 Silber
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping