The high quality Puig bulbs for the position lights and for the turn signals are the essential spare part to ensure optimal visibility, both day and night. Long lasting and high performance, Puig motorcycle lamps are available in boxes of 10 units and are available in transparent or orange, depending on the reference.
Bulb star turn signal
suitable for :
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Item ID | 237343 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21537W |
| Manufacturer | Motoplastic |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 530 g |
| Net weight | 30 g |
| Dimensions | 35×62×35 mm |
PUIG 21537W Lights fitted for UNIVERSAL UNIVERSAL Transparent
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping