X-TREME yoke protector with carbon look. We have several yoke designs to suit most motorcycles. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke before purchasing.
suitable for :
KTM RC125 2022
KTM RC390 2022
KTM RC125 2023
KTM RC390 2023
KTM RC125 2024
KTM RC390 2024
KTM RC125 2025
KTM RC390 2025
| Item ID | 232797 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21382C |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 560 g |
| Net weight | 60 g |
| Dimensions | 1×225×300 mm |
PUIG 21382C Yoke Protector Xtreme fitted for KTM RC125 Carbon look
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping