Machined from a block of aluminum and anodized in seven different colors. Its design combines simplicity of lines and minimalism of racing character. This counterweight is a 40mm long model. There is a universal model and specific models for most motorcycles.
M18/150
suitable for :
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2022
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2023
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2024
YAMAHA T-MAX 560 2025
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2025
YAMAHA T-MAX 560 2022
YAMAHA T-MAX 560 2023
YAMAHA T-MAX 560 2024
YAMAHA T-MAX 560 2026
YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX 2026
APRILIA TUONO V4 1100 2026
APRILIA TUONO V4 1100 2025
| Item ID | 232619 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21291V |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 740 g |
| Net weight | 240 g |
| Dimensions | 98×142×55 mm |
PUIG 21291V Bar Ends Sport fitted for YAMAHA T-MAX 560 TECH MAX Grün
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping