Machined from a block of aluminum and anodized in seven different colors. Its design combines simplicity of lines and minimalism of racing character. This counterweight is a 20mm short model. There is a universal model and specific models for most motorcycles.
M6
suitable for :
TRIUMPH SPEED TRIPLE 1200 RR 2022
TRIUMPH SPEED TRIPLE 1200 RR 2023
TRIUMPH SPEED TRIPLE 1200 RR 2024
TRIUMPH SPEED TRIPLE 1200 RR 2025
| Item ID | 232525 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21235P |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 620 g |
| Net weight | 120 g |
| Dimensions | 105×57×174 mm |
PUIG 21235P Bar Ends Speed fitted for TRIUMPH SPEED TRIPLE 1200 RR Silber
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping