Machined from a block of aluminum and anodized in seven different colors. Its design combines simplicity of lines and minimalism of racing character. This counterweight is a 40mm long model. There is a universal model and specific models for most motorcycles.
M6
suitable for :
KAWASAKI NINJA 650 2020
KAWASAKI NINJA 650 2021
KAWASAKI NINJA 650 2022
KAWASAKI NINJA 650 2023
KAWASAKI NINJA 650 2024
KAWASAKI NINJA 650 2025
KAWASAKI NINJA 650 2026
KAWASAKI NINJA 7 HYBRID 2024
KAWASAKI NINJA 7 HYBRID 2025
KAWASAKI NINJA 7 HYBRID 2026
KAWASAKI Z650 2020
KAWASAKI Z650 2021
KAWASAKI Z650 2022
KAWASAKI Z650 2023
KAWASAKI Z650 2024
KAWASAKI Z650 2026
KAWASAKI Z650 2025
| Item ID | 220281 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21026R |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 740 g |
| Net weight | 240 g |
| Dimensions | 56×100×181 mm |
PUIG 21026R Bar Ends Sport fitted for KAWASAKI NINJA 650 Rot
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping