Rear Brake Lever Adapter
Rear brake lever adapter
suitable for :
BMW C400GT 2019
BMW C400X 2020
BMW C400X 2021
BMW C400X 2019
BMW C400GT 2020
BMW C400GT 2021
BMW C400GT 2022
BMW CE 04 2022
BMW C400GT 2023
BMW CE 04 2023
BMW CE 04 2021
BMW C400GT 2018
BMW C400X 2018
BMW C400GT 2024
BMW CE 04 2024
BMW CE 04 2025
BMW C400X 2022
BMW C400X 2023
BMW C400X 2024
BMW C400X 2025
BMW C400X 2026
BMW CE 04 2026
| Item ID | 219959 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 20823N |
| Manufacturer | Motoplastic |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 1980 g |
| Net weight | 1480 g |
| Dimensions | 121×415×470 mm |
PUIG 20823N Rear Brake Lever Adapter fitted for BMW C400GT Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping