With this support, you can mount the original indicators of your motorcycle on the Puig license plate holder, avoiding modifications to the electrical connections. The piece is made of steel and has a black EPOXY paint finish.
PAIR OF SUPPORT FOR ORIGINAL TURN LIGHT
suitable for :
SUZUKI GSX-R250 2017
SUZUKI GSX-R250 2018
SUZUKI GSX-R250 2019
| Item ID | 183667 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 9524N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 606 g |
| Net weight | 106 g |
| Dimensions | 84×112×62 mm |
PUIG 9524N Support for Original Turn Light fitted for SUZUKI GSX-R250 Schwarz
PU 9524N Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping