NAKED fuel cap cover designed with elegant and minimalist shapes. We have several designs of caps to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend verify the design of the fuel cap with all our fuel caps diagrams when ordering. Check technical section.
suitable for :
YAMAHA YZF-R125 2014
YAMAHA MT-125 2015
YAMAHA YZF-R125 2015
YAMAHA MT-125 2016
YAMAHA YZF-R125 2016
YAMAHA MT-125 2017
YAMAHA YZF-R125 2017
YAMAHA YZF-R125 2018
YAMAHA MT-125 2018
YAMAHA MT-125 2019
| Item ID | 182944 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 7583U |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 540 g |
| Net weight | 40 g |
| Dimensions | 160×220×2 mm |
PUIG 7583U Naked Fuel Cap Covers fitted for YAMAHA YZF-R125 Grau
PU 7583U Grau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping