In Puig's catalog, you can find a wide range of spare parts designed to replace components that are more prone to wear or damage, either due to their exposure in the event of a fall, such as levers, handles, side covers, or because they have fulfilled their function, as is the case with protection accessories; engine guards, defenses, exhaust protectors... especially in off-road practices where falls are more frequent. This way, users can benefit from significant cost savings since, in many cases, they have the option to replace only the damaged or worn-out part of the accessory, keeping the motorcycle always ready and in perfect condition for a safe and enjoyable riding experience.
Side closure Big Box 90L. (Ref.0713)
suitable for :
SYM SYMPHONY SR 125 2011
SYM SYMPHONY SR 125 2012
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
SYM SYMPHONY SR 125 2013
SYM SYMPHONY SR 125 2014
SYM SYMPHONY SR 50 2011
SYM SYMPHONY SR 50 2012
SYM SYMPHONY SR 50 2013
SYM SYMPHONY SR 50 2014
SYM SYMPHONY SR 125 2015
SYM SYMPHONY SR 50 2015
SYM SYMPHONY SR 125 2016
SYM SYMPHONY SR 50 2016
SYM SYMPHONY SR 125 2017
SYM SYMPHONY SR 50 2017
SYM SYMPHONY SR 50 2018
SYM SYMPHONY SR 125 2018
HONDA PCX 125 2018
HONDA PCX 125 2019
SYM SYMPHONY SR 50 2019
SYM SYMPHONY SR 125 2019
HONDA PCX 125 2020
SYM SYMPHONY SR 50 2020
SYM SYMPHONY SR 125 2020
SYM SYMPHONY SR 50 2021
HONDA PCX 125 2021
HONDA PCX 125 2022
SYM SYMPHONY SR 50 2022
SYM SYMPHONY SR 50 2023
HONDA SH 125i 4T E3 2013
HONDA SH 125i 4T E3 2014
HONDA SH 125i 4T E3 2015
HONDA SH 125i 4T E3 2016
HONDA SH 125i 4T E3 2017
HONDA SH 125i 4T E4 2018
HONDA SH 125i 4T E4 2019
HONDA SH 125i 4T E4 2020
HONDA SH 125i 4T E5 2021
HONDA SH 125i 4T E5 2022
HONDA VISION 110 E4 2018
HONDA VISION 110 E4 2019
HONDA VISION 110 E4 2020
HONDA VISION 110 E5 2021
HONDA VISION 110 E5 2022
HONDA VISION 110 E5 2023
KYMCO AGILITY 125 CITY 2015
KYMCO AGILITY 125 CITY 2016
KYMCO AGILITY 125 CITY 2017
KYMCO AGILITY 125 CITY 2018
KYMCO AGILITY 125 CITY 2019
KYMCO AGILITY 125 CITY 2020
KYMCO AGILITY 125 CITY 2021
KYMCO AGILITY 125 CITY 2022
KYMCO AGILITY 125 CITY 2023
HONDA VISION 110 E5 2024
SYM SYMPHONY SR 50 2024
HONDA VISION 110 E5 2025
SYM SYMPHONY SR 50 2025
HONDA SH 125i 4T E5 2023
HONDA SH 125i 4T E5 2024
HONDA SH 125i 4T E5 2025
HONDA SH 125i 4T E5 2026
HONDA PCX 125 2023
HONDA PCX 125 2024
| Item ID | 181895 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 3192N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 510 g |
| Net weight | 10 g |
| Dimensions | 138×100×10 mm |
PUIG 3192N Spare - Spare Side Lock fitted for SYM SYMPHONY SR 125 Schwarz
PU 3192N Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping