PUIG has two types of LED brake lights: REF.0959R. Measurements: 150x20mm. Not Approved. REF.4602R. Measurements: 75x15mm. Approved. This models are not homologated because they do not comply with the requirements of the Community directive, being their use limited exclusively to fairs, exhibitions, and closed circuits.
LED BREMSPILO 75x15mm
passend für:
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Art.-ID | 36987 |
| Zustand | Neu |
| Altersfreigabe | Ohne Altersbeschränkung |
| Varianten-ID | 4602R |
| Hersteller | Puig |
| Herstellungsland | Spanien |
| Inhalt | 1 Stück |
| Gewicht | 560 g |
| Netto-Gewicht | 60 g |
| Maße | 150×185×25 mm |
| Zolltarifnummer | 87141900 |
PUIG 4602R Elongated Stop Lights passend fuer UNIVERSAL UNIVERSAL Rot
PUIG 4602R Elongated Stop Lights passend fuer UNIVERSAL UNIVERSAL Rot
| Verfügbarkeit: | Sofort versandfertig, Lieferzei 5 Tage |
|---|
* inkl. ges. MwSt. zzgl. Versandkosten