X-TREME yoke protector with carbon look. We have several yoke designs to suit most motorcycles. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke before purchasing.
suitable for :
SUZUKI SV650X 2018
SUZUKI SV650X 2019
SUZUKI SV650X 2020
SUZUKI SV650X 2021
SUZUKI SV650X 2022
SUZUKI SV650X 2023
SUZUKI SV650X 2024
| Item ID | 233259 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 9661C |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 223×297×1 mm |
PUIG 9661C Yoke Protector Xtreme fitted for SUZUKI SV650X Carbon look
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping