RADIKAL yoke protector with aggressive and sporty shapes available in several colors: blue, red, gray and green (for Kawasaki models only). We have several designs of yokes to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before purchasing.
suitable for :
YAMAHA FZ6 FAZER 2004
YAMAHA FZ6 FAZER 2005
YAMAHA FZ6 FAZER 2006
YAMAHA FZ6 2005
YAMAHA FZ6 2006
YAMAHA FZ6 FAZER 2007
YAMAHA FZ6 2007
YAMAHA FZ6 2004
YAMAHA FZ6 2008
YAMAHA FZ6 FAZER 2008
| Item ID | 232924 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 6911U |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 560 g |
| Net weight | 60 g |
| Dimensions | 224×298×2 mm |
PUIG 6911U Radikal Yoke Protector fitted for YAMAHA FZ6 FAZER Grau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping