X-TREME yoke protector with carbon look. We have several yoke designs to suit most motorcycles. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke before purchasing.
Yoke
suitable for :
SUZUKI GSR750 2011
SUZUKI GSR750 2012
SUZUKI GSR750 2013
SUZUKI GSR750 2014
SUZUKI GSR750 2015
SUZUKI GSR750 2016
| Item ID | 232880 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 5817C |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 880 g |
| Net weight | 380 g |
| Dimensions | 302×333×38 mm |
PUIG 5817C Yoke Protector Xtreme fitted for SUZUKI GSR750 Carbon look
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping