X-TREME yoke protector with carbon look. We have several yoke designs to suit most motorcycles. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke before purchasing.
suitable for :
SUZUKI DL1000 V-STROM 2003
SUZUKI DL1000 V-STROM 2004
SUZUKI DL1000 V-STROM 2005
SUZUKI DL1000 V-STROM 2006
SUZUKI DL1000 V-STROM 2007
SUZUKI DL1000 V-STROM 2002
SUZUKI DL650 V-STROM 2004
SUZUKI DL650 V-STROM 2005
SUZUKI DL650 V-STROM 2006
SUZUKI DL650 V-STROM ABS 2011
SUZUKI DL650 V-STROM ABS 2010
SUZUKI DL650 V-STROM ABS 2009
SUZUKI DL650 V-STROM ABS 2008
SUZUKI DL650 V-STROM ABS 2007
SUZUKI DL650 V-STROM 2010
SUZUKI DL650 V-STROM 2009
SUZUKI DL650 V-STROM 2007
SUZUKI DL650 V-STROM 2011
SUZUKI DL650 V-STROM 2008
| Item ID | 232872 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 5187C |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 540 g |
| Net weight | 40 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
PUIG 5187C Yoke Protector Xtreme fitted for SUZUKI DL1000 V-STROM Carbon look
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping