X-TREME yoke protector with carbon look. We have several yoke designs to suit most motorcycles. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke before purchasing.
suitable for :
APRILIA SHIVER 750 2009
APRILIA SHIVER 750 2010
APRILIA SHIVER 750 2011
APRILIA SHIVER 750 2012
APRILIA SHIVER 750 2013
APRILIA SHIVER 750 2014
APRILIA SHIVER 750 2007
APRILIA SHIVER 750 2008
APRILIA SHIVER 750 2015
APRILIA SHIVER 750 2016
| Item ID | 232870 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 5070C |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 540 g |
| Net weight | 40 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
PUIG 5070C Yoke Protector Xtreme fitted for APRILIA SHIVER 750 Carbon look
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping