Tank pad with a standard form featuring the motorcycle model in the central section, either black or silver depending on the color of bike tank. We have two colors: black and silver. We do not have specific tank protectors for all motorcycle models on the market but for the most popular ones.
DIMENSIONS (HEIGHT X WIDTH): 213 x 128 MM
suitable for :
APRILIA RS 660 2021
APRILIA RS 660 2022
APRILIA RS 660 2023
APRILIA RS 660 2024
APRILIA RS 660 2025
APRILIA RS 660 FACTORY 2025
APRILIA RS 660 2026
APRILIA RS 660 FACTORY 2026
| Item ID | 233670 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21422N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 560 g |
| Net weight | 60 g |
| Dimensions | 165×260×3 mm |
PUIG 21422N Spirit Tank Pads fitted for APRILIA RS 660 Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping