Thanks to its manufacturing in ABS (matte black), plastic material highly resistant to impacts, this peak will greatly protect the front of your motorcycle. This part is easily installed, since it doesn’t require any drilling of the front fender.
More information shortly
suitable for :
APRILIA TUAREG 660 2022
APRILIA TUAREG 660 2023
APRILIA TUAREG 660 2024
| Item ID | 232437 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 21184J |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 1600 g |
| Net weight | 1100 g |
| Dimensions | 165×360×415 mm |
PUIG 21184J Beak Extender fitted for APRILIA TUAREG 660 Mattschwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping