RADIKAL yoke protector with aggressive and sporty shapes available in several colors: blue, red, gray and green (for Kawasaki models only). We have several designs of yokes to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before purchasing.
suitable for :
SUZUKI GSX-S1000 2022
SUZUKI GSX-S950 2022
SUZUKI GSX-S1000 2023
SUZUKI GSX-S950 2023
SUZUKI GSX-S1000 2024
SUZUKI GSX-S1000 2025
SUZUKI GSX-S1000 2026
| Item ID | 219968 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 20829R |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 560 g |
| Net weight | 60 g |
| Dimensions | 1×225×300 mm |
PUIG 20829R Radikal Yoke Protector fitted for SUZUKI GSX-S1000 Rot
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping