NAKED yoke protector designed with elegant and minimalist shapes. We have several designs of yoke to fit most of the bikes. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke of your bike before you buy the yoke protector.
suitable for :
SUZUKI GSX-S1000 2022
SUZUKI GSX-S950 2022
SUZUKI GSX-S1000 2023
SUZUKI GSX-S950 2023
SUZUKI GSX-S1000 2024
SUZUKI GSX-S1000 2025
SUZUKI GSX-S1000 2026
| Item ID | 219966 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 20828U |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 2580 g |
| Net weight | 2080 g |
| Dimensions | 90×520×560 mm |
PUIG 20828U Naked Yoke Protector fitted for SUZUKI GSX-S1000 Grau
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping