The installation kits for Puig top boxes allow us to quickly and easily mount our cases on different scooters (see specific models). It consists of a metal base and accessories that allow it to be attached to the original bike rack. The box is fixed with screws to the metal base ensuring good rigidity and remaining in a horizontal position to facilitate the transportation of food.
Installation Kit
suitable for :
HONDA SH 125i 4T E5 2021
HONDA SH 125i 4T E5 2022
HONDA SH 125i 4T E5 2023
HONDA SH 125i 4T E5 2024
HONDA SH 125i 4T E5 2025
HONDA SH 125i 4T E5 2026
| Item ID | 219624 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 20642N |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 500 g |
| Net weight | 0 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
PUIG 20642N Puig Top Boxes Installation Kit fitted for HONDA SH 125i 4T E5 Schwarz
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping