X-TREME yoke protector with carbon look. We have several yoke designs to suit most motorcycles. Characteristics of the material: UVP resistant, avoid impacts and possible scratches. IMPORTANT: We recommend checking the design of the yoke before purchasing.
suitable for :
YAMAHA YZF-R1 2004
YAMAHA YZF-R1 2005
YAMAHA YZF-R1 2006
| Item ID | 232380 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1962C |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 560 g |
| Net weight | 60 g |
| Dimensions | 223×299×3 mm |
PUIG 1962C Yoke Protector Xtreme fitted for YAMAHA YZF-R1 Carbon look
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping