Puig 110NA1277 levers for Suzuki GSX-R 750 (WVB3) 2004-2005 foldable black Set
Puig 110NA1277 levers for Suzuki GSX-R 750 (WVB3) 2004-2005 foldable black Set, Puig
Puig brake- and clutch lever set foldable with blue selectormade of Aluminium CNC milled brake- and clutch lever Multipart levers, consisting of: lever, blue selector and adaptordistance between levers and handlebar-grip adjustable in 6-levelsSet: brake- and clutch levers and adaptorsthe foldable version reduces the risk of breaking and crackingwith ABE for GermanyMade in Europe
- dimension: xxx-xxx-xxx
- Manufacturer Part Number: 110NA1277
- Produzent:
Art.No: 110NA1277
Puig 110NA1277 levers for Suzuki GSX-R 750 (WVB3) 2004-2005 foldable black Set
Puig 110NA1277 levers for Suzuki GSX-R 750 (WVB3) 2004-2005 foldable black Set, Puig
Puig brake- and clutch lever set foldable with blue selectormade of Aluminium CNC milled brake- and clutch lever Multipart levers, consisting of: lever, blue selector and adaptordistance between levers and handlebar-grip adjustable in 6-levelsSet: brake- and clutch levers and adaptorsthe foldable version reduces the risk of breaking and crackingwith ABE for GermanyMade in Europe
- dimension: xxx-xxx-xxx
- Manufacturer Part Number: 110NA1277
- Produzent: Puig
Art.No: 110NA1277
| Item ID | 43936 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 110NA |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 100 g |
| Net weight | 90 g |
| Dimensions | 400×400×600 mm |
| Customs tariff number | 87141900 |
[Bundle] Puig 110NA1277 Puig 110NA1277 levers compatible for Suzuki GSX-R 750 (WVB3) 2004
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping