Puig presents its wide range of oval rear lights so you can find the tail light that best suits your motorcycle and your style. Our homologated rear lights include brake light, position light, and license plate light.
Stop light + position + leds license light
suitable for :
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Item ID | 37743 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 6073W |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 130×211×49 mm |
| Customs tariff number | 87141900 |
PUIG 6073W Oval Stop Lights fitted for UNIVERSAL UNIVERSAL Transparent
PU 6073W Transparent
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping