The spare parts range from Puig includes edging made of high quality and resistance material. The motorcycle trims are available in various sizes and colors: transparent, smoke, black and black with adhesive, depending on the size. They are offered in various formats, ranging from a length of 2 meters for individual use up to 250 meters for professional motorcycle workshops.
O x I: 6,2 x 2,6
suitable for :
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Item ID | 37657 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 5843H |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 580 g |
| Net weight | 80 g |
| Dimensions | 223×170×17 mm |
| Customs tariff number | 87141900 |
PUIG 5843H Trim - Edging fitted for UNIVERSAL UNIVERSAL Getönt
PU 5843H Getönt
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping