These PUIG Café Racer semifairings are accessories of the well known Café Bikes that combine the agressive and post modern style. Universal accessory with two mounting points and homologated lights.
Optional screen (173mm x 120mm)
suitable for :
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Item ID | 186259 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 5273F |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 620 g |
| Net weight | 120 g |
| Dimensions | 200×195×70 mm |
PUIG 5273F Cafe Racer Mask fitted for UNIVERSAL UNIVERSAL Stark getönt
PU 5273F Stark getönt
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping