The high quality Puig bulbs for the position lights and for the turn signals are the essential spare part to ensure optimal visibility, both day and night. Long lasting and high performance, Puig motorcycle lamps are available in boxes of 10 units and are available in transparent or orange, depending on the reference.
Bulb turn signal
suitable for :
UNIVERSAL UNIVERSAL UNIVERSAL
| Item ID | 184516 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | 1622T |
| Manufacturer | Puig |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 1 piece |
| Weight | 540 g |
| Net weight | 40 g |
| Dimensions | 36×98×39 mm |
PUIG 1622T Lights fitted for UNIVERSAL UNIVERSAL Orange
PU 1622T Orange
| Availability: | Ready for shipping, delivery in 48h |
|---|
* Incl. VAT excl. Shipping